LPP300S12K
LPP300S12K SL POWER / Advanced Energy
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: 12V, 300W LOW PROFILE OPEN FRAME
Packaging: Box
Power (Watts): 170W (300W Forced Air)
Features: Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Voltage - Output 5: 12V
Voltage - Output 6: 12V
Standard Number: 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 14.17 A
Current - Output 2: 14.17 A
Current - Output 3: 14.17 A
Current - Output 4: 14.17 A
Current - Output 5: 14.17 A
Current - Output 6: 14.17 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12V, 300W LOW PROFILE OPEN FRAME, Packaging: Box, Power (Watts): 170W (300W Forced Air), Features: Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Voltage - Output 5: 12V, Voltage - Output 6: 12V, Standard Number: 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 14.17 A, Current - Output 2: 14.17 A, Current - Output 3: 14.17 A, Current - Output 4: 14.17 A, Current - Output 5: 14.17 A, Current - Output 6: 14.17 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPP300S12K LPP300S12K Виробник : Advanced Energy ENG_LPP300_235_01_02_18_26.pdf Power Supplies - Chassis Mount 12V 115Vac 270W 21.5A or 240Vac 300W 24A Low profile open frame IEC/EN/cUL60601-1, Type BF, IEC/EN/cUL62368-1