Продукція > BIVAR INC. > LPR3-1000-3000FL
LPR3-1000-3000FL Bivar Inc.
LPR3-XXXX-XXXXXL.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: IC
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 3" (76.2mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.92mm
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 3" (76.2mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.92mm.
Інші пропозиції LPR3-1000-3000FL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPR3-1000-3000FL LPR3-1000-3000FL Виробник : Bivar LPR3-XXXX-XXXXXL.pdf LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 3mm Flat Lens, 1.000 in. (25.4mm) Body Height, 2.000 in. (50.8mm) Body Length