Продукція > BIVAR > LPR4-0800-0700DL
LPR4-0800-0700DL
LPR4-0800-0700DL Bivar
LPR4_XXXX_XXXXXP.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 4mm Lens, 0.800 in. (20.3mm) Body Height, 2.500 in. (63.5mm) Body Length
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук