LPS-100-3.3
LPS-100-3.3 Mean-Well USA, Inc.
lps-100-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 20A 66W 11-Pin
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 66W, Packaging: Box, Power (Watts): 66W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 69%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 20 A.
Інші пропозиції LPS-100-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPS-100-3.3 LPS-100-3.3 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lps-100-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 20A 66W 11-Pin
товару немає в наявності
LPS-100-3.3 LPS-100-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPS-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 66W
Packaging: Box
Power (Watts): 66W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 69%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 20 A
товару немає в наявності
LPS-100-3.3 LPS-100-3.3 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0013016722_1-2552051.pdf Switching Power Supplies 66W 3.3V 20A Open Frame