LPTNG24-71DMG0457
LPTNG24-71DMG0457 PULSE ELECTRONICS
LPTNG24-71DMG0457
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - LPTNG24-71DMG0457 - HF-Antenne, 4.9 bis 7.125GHz, ISM / WiFi / DSRC / IoT / M2M, 2.9dBi, 50 Ohm, 3W, linear
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: YES
Antenne: ISM / WiFi / DSRC / IoT / M2M
Verstärkung: 2.9dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 2.5
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: SMA-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 3W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - LPTNG24-71DMG0457 - HF-Antenne, 4.9 bis 7.125GHz, ISM / WiFi / DSRC / IoT / M2M, 2.9dBi, 50 Ohm, 3W, linear, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: YES, Antenne: ISM / WiFi / DSRC / IoT / M2M, Verstärkung: 2.9dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: 2.5, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: SMA-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 3W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPTNG24-71DMG0457 LPTNG24-71DMG0457 Виробник : Pulse Electronics lptng24-71dmg0457 Antennas 50Ohms 3W 2400-2500MHz & 4900-7125MHz Black SMA-Male Monopole
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bag
Features: Cable - 457.2mm
Mounting Type: Direct Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 7.125GHz
Gain: 2.6dBi, 2.9dBi
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 2.5
Antenna Type: Module
Height (Max): 1.420" (36.07mm)
Frequency Group: Wide Band
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 3 W
Applications: DSRC, ISM, Wi-Fi
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 6.012GHz