LPV-150-36
LPV-150-36 MEAN WELL
LPV-150_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 151.2W 36V 4.2A CV IP67 LED PS
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 36V 4.2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 36V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -25°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 151 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPV-150-36 LPV-150-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LPV-150_Series_Ds.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 36V 4.2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 36V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 151 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LPV-150-36 LPV-150-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lpvlpvl-150-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 151.2W Single 4-Pin
товару немає в наявності
LPV-150-36 LPV-150-36 Виробник : MEAN WELL LPV%2CLPVL-150-SPEC.pdf AC/DC, 151.2W, Вхід: 180-305VAC/254-431VDC, Вихід: 36V/4.2A, розміри 191x63x37.5 мм, -25...+65 С, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LPV-150-36 LPV-150-36 Виробник : MEAN WELL LPV%2CLPVL-150-SPEC.pdf AC/DC, 151.2W, Вхід: 180-305VAC/254-431VDC, Вихід: 36V/4.2A, розміри 191x63x37.5 мм, -25...+65 С, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт