LPWI160808S1R0T
LPWI160808S1R0T Littelfuse Inc.
LPWI_Series_Rev2019_Prelim.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FIXED IND 1UH 1.7A 150 MOHM SMD
на замовлення 3411 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPWI160808S1R0T LPWI160808S1R0T Виробник : Littelfuse Inc. LPWI_Series_Rev2019_Prelim.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.7A 150 MOHM SMD