LPWI201610T1R0T
LPWI201610T1R0T Littelfuse Inc.
LPWI_Series_Rev2019_Prelim.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FIXED IND 1UH 2.6A 65 MOHM SMD
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPWI201610T1R0T LPWI201610T1R0T Виробник : Littelfuse Inc. LPWI_Series_Rev2019_Prelim.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.6A 65 MOHM SMD