LPWI252010S3R3T
LPWI252010S3R3T Littelfuse Inc.
LPWI_Series_Rev2019_Prelim.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 170MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 170MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPWI252010S3R3T LPWI252010S3R3T Виробник : Littelfuse Inc. LPWI_Series_Rev2019_Prelim.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 170MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A