LQB15NNR22J10D
LQB15NNR22J10D Murata Electronics
JELF243B-0045.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 220NH 380MA 437.5 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 437.5mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 380 mA
на замовлення 777 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 380MA 437.5 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 437.5mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 380 mA.
Інші пропозиції LQB15NNR22J10D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQB15NNR22J10D LQB15NNR22J10D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0045-1699579.pdf Fixed Inductors 0402 220nH 380mA +/-5%
на замовлення 14328 шт:
LQB15NNR22J10D LQB15NNR22J10D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0045.pdf Description: FIXED IND 220NH 380MA 437.5 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 380 mA