LQG15HH22NG02D
LQG15HH22NG02D Murata Electronics
JELF243B-9101.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 22NH 350MA 420 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.9GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 350 mA
на замовлення 9155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 350MA 420 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.9GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 350 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQG15HH22NG02D LQG15HH22NG02D Виробник : Murata Electronics JELF243B_9101.pdf RF Inductors - SMD 22 NH 2%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
LQG15HH22NG02D LQG15HH22NG02D Виробник : Murata Electronics JELF243B-9101.pdf Description: FIXED IND 22NH 350MA 420 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Air
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 350 mA
товару немає в наявності
LQG15HH22NG02D LQG15HH22NG02D Виробник : MURATA JELF243B-9101.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: air coil; SMD; 0402; 22nH; 350mA; R: 0.42Ω; ±2%; LQG; 180mm
Type of inductor: air coil
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Inductance: 22nH
Operating current: 0.35A
Resistance: 0.42Ω
Tolerance: ±2%
Resonant frequency: 1.9GHz
Q factor: 8
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm