LQG15HH2N2C02D
LQG15HH2N2C02D Murata Electronics
JELF243B_9101-1699619.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 9084 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 900MA 0.09OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 900 mA, Q @ Freq: 8 @ 100MHz.
Інші пропозиції LQG15HH2N2C02D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQG15HH2N2C02D LQG15HH2N2C02D Виробник : Murata Electronics JELF243B-9101.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 900MA 0.09OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 900 mA
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Air
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 900 mA
Q @ Freq: 8 @ 100MHz