LQG15HH82NG02D
LQG15HH82NG02D Murata Electronics
JELF243B_9101.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 9328 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 700MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Інші пропозиції LQG15HH82NG02D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQG15HH82NG02D LQG15HH82NG02D Виробник : Murata Electronics JELF243B-9101.pdf Description: EMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 700MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 200 mA