LQG15HN2N2B02D
LQG15HN2N2B02D Murata Electronics
JELF243B-0009.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2NH 900MA 0.09OHM SM
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 900 mA
на замовлення 3008 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 900MA 0.09OHM SM, Tolerance: ±0.1nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Інші пропозиції LQG15HN2N2B02D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQG15HN2N2B02D LQG15HN2N2B02D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0009.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 900MA 0.09OHM SM
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Air
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 900 mA