LQH2HPN100MGRL
LQH2HPN100MGRL Murata Electronics
JELF243A-0103.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 10UH 710MA 672MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 672mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 700mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 710MA 672MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 672mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 700mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 710 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPN100MGRL LQH2HPN100MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0103.pdf Power Inductors - SMD 1 UH 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
LQH2HPN100MGRL LQH2HPN100MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0103.pdf Description: FIXED IND 10UH 710MA 672MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 710 mA