LQH2HPN101MG0L
LQH2HPN101MG0L Murata Electronics
o05e-1115425.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1008 100uH 20%
на замовлення 8364 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 130MA 12 OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 12Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 5MHz, Current - Saturation (Isat): 210mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Інші пропозиції LQH2HPN101MG0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPN101MG0L LQH2HPN101MG0L Виробник : Murata Electronics Description: FIXED IND 100UH 130MA 12 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 12Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 5MHz
Current - Saturation (Isat): 210mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 12Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 130 mA