LQH2HPN150MGRL
LQH2HPN150MGRL Murata Electronics
JELF243A-0103.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD
на замовлення 1685 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 560MA 1.11OHM SMD.
Інші пропозиції LQH2HPN150MGRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPN150MGRL LQH2HPN150MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0103.pdf Description: FIXED IND 15UH 560MA 1.11OHM SMD
товару немає в наявності