LQH2HPN1R0MGRL
LQH2HPN1R0MGRL Murata Electronics
JELF243A-0103.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1UH 2.1A 81.6 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 81.6mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Current - Saturation (Isat): 2.13A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.1A 81.6 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 81.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Current - Saturation (Isat): 2.13A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
LQH2HPN1R0MGRL LQH2HPN1R0MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0103.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.1A 81.6 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A