LQH2HPN1R0NJRL
LQH2HPN1R0NJRL Murata Electronics
JELF243A_0119-1517803.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD
на замовлення 708 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.44A 57.6MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 57.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.44 A.
Інші пропозиції LQH2HPN1R0NJRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPN1R0NJRL LQH2HPN1R0NJRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0119.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.44A 57.6MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 57.6mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.44 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.44 A