LQH2HPN220MJRL
LQH2HPN220MJRL Murata Electronics
JELF243A_0119-1517803.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD 22 UH 20%
на замовлення 2710 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 320MA 1 OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Current - Saturation (Isat): 530mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 320 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPN220MJRL LQH2HPN220MJRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0119.pdf Description: FIXED IND 22UH 320MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Current - Saturation (Isat): 530mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 320 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 320 mA