LQH2HPN2R2MDRL
LQH2HPN2R2MDRL Murata Electronics
JELF243A-0157.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 820MA 408MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 408mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Current - Saturation (Isat): 850mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 820 mA
на замовлення 2070 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 820MA 408MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 408mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Current - Saturation (Isat): 850mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 820 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPN2R2MDRL LQH2HPN2R2MDRL Виробник : Murata Electronics JELF243A_0157-1699635.pdf Power Inductors - SMD Fixed IND 2.2uH 850mA NONAUTO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
LQH2HPN2R2MDRL LQH2HPN2R2MDRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0157.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 820MA 408MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 820 mA