LQH2HPN2R2MG0L
LQH2HPN2R2MG0L Murata Electronics
o05e-1115425.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1008 2.2uH 20%
на замовлення 1143 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1A 170 MOHM SMD.
Інші пропозиції LQH2HPN2R2MG0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPN2R2MG0L LQH2HPN2R2MG0L Виробник : Murata Electronics North America o05e.ashx Description: FIXED IND 2.2UH 1A 170 MOHM SMD