LQH2HPN2R2MJ0L
LQH2HPN2R2MJ0L Murata Electronics
o05e-1115425.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1008 2.2uH 20%
на замовлення 499 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 159 MOHM.
Інші пропозиції LQH2HPN2R2MJ0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPN2R2MJ0L LQH2HPN2R2MJ0L Виробник : Murata Electronics North America o05e.ashx Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 159 MOHM