LQH2HPZ2R2MGRL
LQH2HPZ2R2MGRL Murata Electronics
JELF243A-9128.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 1.47A 160.8 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 160.8mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.55A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.47 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.47A 160.8 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 160.8mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.55A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.47 A.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
LQH2HPZ2R2MGRL LQH2HPZ2R2MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-9128.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.47A 160.8 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.47 A