LQH2HPZ3R3MJRL
LQH2HPZ3R3MJRL Murata Electronics
JELF243A-9129.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 1.42A 156MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 156mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.45A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.42 A
на замовлення 1849 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.42A 156MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 156mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.45A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.42 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 46 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
LQH2HPZ3R3MJRL LQH2HPZ3R3MJRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-9129.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.42A 156MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.42 A