LQH2HPZR47MGRL
LQH2HPZR47MGRL Murata Electronics
JELF243A-9128-1222047.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1008 0.47uH 20% 2900mA 0.054ohms
на замовлення 2960 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 2.52A 54MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 54mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 2.52 A.
Інші пропозиції LQH2HPZR47MGRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2HPZR47MGRL LQH2HPZR47MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-9128.pdf Description: FIXED IND 470NH 2.52A 54MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 54mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.52 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.52 A