LQH2MCN120M52L
LQH2MCN120M52L Murata Electronics
JELF243A-0060-1699600.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0806 12uH 20%
на замовлення 880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 170MA 2.4 OHM SMD.
Інші пропозиції LQH2MCN120M52L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MCN120M52L LQH2MCN120M52L Виробник : Murata Electronics North America L0075S0103LQH2MC_52.pdf Description: FIXED IND 12UH 170MA 2.4 OHM SMD