LQH2MCN180K02L
LQH2MCN180K02L Murata Electronics
JELF243A-0053.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 18UH 190MA 2.34OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.34Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 35MHz
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 190 mA
на замовлення 2216 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 190MA 2.34OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.34Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 35MHz, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 190 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
LQH2MCN180K02L LQH2MCN180K02L Виробник : Murata Electronics JELF243A-0053.pdf Description: FIXED IND 18UH 190MA 2.34OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 190 mA