LQH2MCN180M52L
LQH2MCN180M52L Murata Electronics
JELF243A-0060-1699600.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0806 18uH 20%
на замовлення 2950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 140MA 4 OHM SMD.
Інші пропозиції LQH2MCN180M52L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MCN180M52L LQH2MCN180M52L Виробник : Murata Electronics North America L0075S0103LQH2MC_52.pdf Description: FIXED IND 18UH 140MA 4 OHM SMD