Продукція > LQH > LQH2MCN1R5M02L
LQH2MCN1R5M02L
JELF243A-0053.pdf
Виробник:
на замовлення 59030 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LQH2MCN1R5M02L
Description: FIXED IND 1.5UH 445MA 520MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 520mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 95MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 445 mA.
Інші пропозиції LQH2MCN1R5M02L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MCN1R5M02L LQH2MCN1R5M02L Виробник : Murata Electronics JELF243A-0053.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 445MA 520MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 520mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 95MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 445 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 445 mA
товару немає в наявності
LQH2MCN1R5M02L LQH2MCN1R5M02L Виробник : Murata Electronics JELF243A-0053-1517848.pdf Fixed Inductors Choke Circuit Coated 1.5uH