LQH2MCN390K02L
LQH2MCN390K02L Murata Electronics
JELF243A_0053.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 2228 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 125MA 5.72OHM SMD.
Інші пропозиції LQH2MCN390K02L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MCN390K02L LQH2MCN390K02L Виробник : Murata Electronics JELF243A-0053.pdf Description: FIXED IND 39UH 125MA 5.72OHM SMD