LQH2MCN6R8M52L
LQH2MCN6R8M52L Murata Electronics
JELF243A-0060.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 285MA 1.6OHM SMD
на замовлення 2961 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQH2MCN6R8M52L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MCN6R8M52L LQH2MCN6R8M52L Виробник : Murata Electronics JELF243A-0060.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 285MA 1.6OHM SMD
товару немає в наявності
LQH2MCN6R8M52L LQH2MCN6R8M52L Виробник : Murata Electronics JELF243A-0060-1699600.pdf Fixed Inductors 6.8uH 20% 1MHz