LQH2MPN4R7MGRL
LQH2MPN4R7MGRL Murata Electronics
JELF243A-0142.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 580MA 720MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 720mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Current - Saturation (Isat): 870mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
на замовлення 18000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 580MA 720MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 720mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Current - Saturation (Isat): 870mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MPN4R7MGRL LQH2MPN4R7MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0142.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 580MA 720MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 580 mA