LQH2MPN6R8MGRL
LQH2MPN6R8MGRL Murata Electronics
JELF243A-0142.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 530MA 864MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 864mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 35MHz
Current - Saturation (Isat): 730mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
на замовлення 2571 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 530MA 864MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 864mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 35MHz, Current - Saturation (Isat): 730mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
LQH2MPN6R8MGRL LQH2MPN6R8MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0142.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 530MA 864MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 530 mA