LQH2MPN820MGRL
LQH2MPN820MGRL Murata Electronics
JELF243A-0142.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 82UH 150MA 8.76OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 8.76Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 5MHz
Current - Saturation (Isat): 210mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 1341 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 150MA 8.76OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 8.76Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 5MHz, Current - Saturation (Isat): 210mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
LQH2MPN820MGRL LQH2MPN820MGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0142.pdf Description: FIXED IND 82UH 150MA 8.76OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 150 mA