LQH2MPNR33NGRL
LQH2MPNR33NGRL Murata Electronics
JELF243A-0142-1699609.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0806 0.33uH 30% 2200mA 0.18ohms
на замовлення 2895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 1.13A 180MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 130MHz, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 1.13 A.
Інші пропозиції LQH2MPNR33NGRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MPNR33NGRL LQH2MPNR33NGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0142.pdf Description: FIXED IND 330NH 1.13A 180MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 130MHz
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 1.13 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 1.13 A