LQH2MPNR47NGRL
LQH2MPNR47NGRL Murata Electronics
JELF243A_0142-1699609.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0806 0.47uH 30% 1950mA 0.216ohms
на замовлення 2830 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQH2MPNR47NGRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MPNR47NGRL LQH2MPNR47NGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-0142.pdf Description: FIXED IND 470NH 1.06A 216 MOHM