LQH2MPZR47NGRL
LQH2MPZR47NGRL Murata Electronics
JELF243A-9134-1699551.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0806 0.47uH 30% 1950mA AEC-Q200
на замовлення 11278 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 1.06A 216MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 216mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 120MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.95A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 1.06 A.
Інші пропозиції LQH2MPZR47NGRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQH2MPZR47NGRL LQH2MPZR47NGRL Виробник : Murata Electronics JELF243A-9134.pdf Description: FIXED IND 470NH 1.06A 216MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 216mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 120MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.95A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.06 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.06 A