LQM18DN220M70L
LQM18DN220M70L Murata Electronics
JELF243B-0086.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 22UH 200MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.12Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Current - Saturation (Isat): 50mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - LQM18DN220M70L - Multilayer-Induktivität, 22 µH, 3.12 ohm, 15 MHz, 200 mA, 0603 [Metrisch 1608], LQM18DN_70 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 3.12ohm, Eigenresonanzfrequenz: 15MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LQM18DN_70 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18DN220M70L LQM18DN220M70L Виробник : MURATA 3257234.pdf Description: MURATA - LQM18DN220M70L - Multilayer-Induktivität, 22 µH, 3.12 ohm, 15 MHz, 200 mA, 0603 [Metrisch 1608], LQM18DN_70 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 3.12ohm
Eigenresonanzfrequenz: 15MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LQM18DN_70 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
LQM18DN220M70L LQM18DN220M70L Виробник : Murata Electronics JELF243B-0086.pdf Description: FIXED IND 22UH 200MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
Мінімальне замовлення: 40
LQM18DN220M70L LQM18DN220M70L Виробник : Murata Electronics JELF243B_0086.pdf Power Inductors - SMD 0603 22uH 20% 200mA 3.12ohm
Мінімальне замовлення: 39
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 3.12ohm
Eigenresonanzfrequenz: 15MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 0.8mm