LQM18JNR16J00D
LQM18JNR16J00D Murata Electronics
JELF243B-0077.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 160NH 550MA 600 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm
Q @ Freq: 8 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Inductance: 160 nH
Current Rating (Amps): 550 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 160NH 550MA 600 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm, Q @ Freq: 8 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Inductance: 160 nH, Current Rating (Amps): 550 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18JNR16J00D LQM18JNR16J00D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0077.pdf Description: FIXED IND 160NH 550MA 600 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 600mOhm
Q @ Freq: 8 @ 25MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 160 nH
Current Rating (Amps): 550 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
LQM18JNR16J00D LQM18JNR16J00D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0077-1699594.pdf Power Inductors - SMD 160 NH 5%