LQM18NN1R8K00D
LQM18NN1R8K00D Murata Electronics
JELF243B-0003.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.8UH 25MA 950 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 950mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 55MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 25MA 950 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 950mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 55MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18NN1R8K00D LQM18NN1R8K00D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0003.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 25MA 950 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 25 mA