LQM18NN47NM00D
LQM18NN47NM00D Murata Electronics
JELF243B-0003.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 47NH 50MA 300 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 260MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 1363 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 50MA 300 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 260MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції LQM18NN47NM00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18NN47NM00D LQM18NN47NM00D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0003.pdf Description: FIXED IND 47NH 50MA 300 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 10 @ 50MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 50 mA