LQM18PN1R0NC0L
LQM18PN1R0NC0L Murata Electronics
JELF243B-0030.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1UH 750MA 250 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
на замовлення 1044 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 750MA 250 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
LQM18PN1R0NC0L LQM18PN1R0NC0L Виробник : Murata Electronics JELF243B-0030.pdf Description: FIXED IND 1UH 750MA 250 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 750 mA