LQM18PN1R5MFHD
LQM18PN1R5MFHD Murata Electronics
JELF243B-0043.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 1.1A 213MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 213mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Current - Saturation (Isat): 500mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 1809 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.1A 213MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 213mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Current - Saturation (Isat): 500mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Інші пропозиції LQM18PN1R5MFHD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18PN1R5MFHD LQM18PN1R5MFHD Виробник : Murata Electronics JELF243B_0043-1699604.pdf Fixed Inductors 0603 1.5uH +-20% 1.1A Rdc = 0.213ohms
LQM18PN1R5MFHD LQM18PN1R5MFHD Виробник : Murata Electronics JELF243B-0043.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.1A 213MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A