LQM18PN1R5MFRL
LQM18PN1R5MFRL Murata Electronics
JELF243B-0033.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 800MA 288MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 288mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 800MA 288MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 288mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18PN1R5MFRL LQM18PN1R5MFRL Виробник : Murata Electronics JELF243B-0033.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 800MA 288MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
LQM18PN1R5MFRL LQM18PN1R5MFRL Виробник : Murata Electronics o05e-522697.pdf Fixed Inductors 0603 1.5uH 20%