LQM18PN1R5NB0L
LQM18PN1R5NB0L Murata Electronics
JELF243B-0029.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 600MA 438MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 438mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 600MA 438MOHM SM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 438mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18PN1R5NB0L LQM18PN1R5NB0L Виробник : Murata Electronics JELF243B_0029.pdf Power Inductors - SMD 1.5 UH 30%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
LQM18PN1R5NB0L LQM18PN1R5NB0L Виробник : Murata Electronics JELF243B-0029.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 600MA 438MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 600 mA