LQM18PN1R5NC0L
LQM18PN1R5NC0L Murata Electronics
o05e-522697.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.65x0.99mm 1.5nH 720mA+/-30%
на замовлення 3520 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQM18PN1R5NC0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18PN1R5NC0L LQM18PN1R5NC0L Виробник : Murata Electronics North America o05e.ashx Description: FIXED IND 1.5UH 720MA 275 MOHM