LQM18PN2R5ND0D
LQM18PN2R5ND0D Murata Electronics
JELF243B-0037.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.5UH 700MA 300MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 60MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 3658 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.5UH 700MA 300MOHM SM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 60MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Active, Inductance: 2.5 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Інші пропозиції LQM18PN2R5ND0D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18PN2R5ND0D LQM18PN2R5ND0D Виробник : Murata Electronics o05e-522697.pdf Fixed Inductors 0603 2.5uH 30%
LQM18PN2R5ND0D LQM18PN2R5ND0D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0037.pdf Description: FIXED IND 2.5UH 700MA 300MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 700 mA