LQM18PN3R3MGHD
LQM18PN3R3MGHD Murata Electronics
JELF243B-0047.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 1.05A 250 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 200mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.05A 250 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 200mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.05 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18PN3R3MGHD LQM18PN3R3MGHD Виробник : Murata Electronics JELF243B-0047.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.05A 250 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
LQM18PN3R3MGHD LQM18PN3R3MGHD Виробник : Murata Electronics JELF243B_0047-1699624.pdf Power Inductors - SMD 3.3 UH 30%