LQM18PW2R2MCHD
LQM18PW2R2MCHD Murata Electronics
JELF243B-0048.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 750MA 475MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 475mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Current - Saturation (Isat): 200mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 750MA 475MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 475mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Current - Saturation (Isat): 200mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18PW2R2MCHD LQM18PW2R2MCHD Виробник : Murata Electronics JELF243B-0048.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 750MA 475MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 750 mA